İçeriğe atla

Faydalı Bilgiler

En Kaliteli Peynirler

16 Jun 2023 0 yorum

En Kaliteli Peynirler
Gururla sunuyoruz: En iyi Ezine peyniriyle müşterilerimiz arasında sağladığımız buluşma. Bu özel peyniri yoğun bir şekilde tüketen kemik erimesi rahatsızlığı bulunan hastaların faydalarını biliyoruz. Ayrıca, diğer peynir türlerine kıyasla uygun fiyatı ve daha uzun ömrü nedeniyle tercih edilmektedir. Sitemizi ziyaret eden müşterilerimize, uygun fiyat avantajıyla en kaliteli Ezine peynirini sunmaktayız. Bu sayede, uygun fiyatla alıcı bulan peynirimiz fazla miktarda tüketilmektedir.

Ezine peyniri, sağlığımız için birçok faydası olan besin öğeleri açısından zengin bir seçenektir. Özellikle kemik erimesi gibi sorunları olan hastalar için önemli bir besindir. İçerdiği kalsiyum ve diğer mineraller, kemiklerin güçlenmesine ve korunmasına yardımcı olur. Bu nedenle, kemik erimesi rahatsızlığı bulunan kişilerin Ezine peynirini yoğun şekilde tüketmesi önerilir.

Bununla birlikte, Ezine peyniri diğer peynir türlerine göre sunduğu avantajlarla da öne çıkar. Uygun fiyatı, müşterilerimize kaliteli bir peyniri daha erişilebilir kılar. Ek olarak, daha uzun ömrü sayesinde tazelik ve kaliteyi daha uzun süre koruyabilme imkanı sağlar. Bu da müşterilerimizin peyniri daha uzun süre tüketmelerine olanak tanır ve ekonomik açıdan avantajlı bir seçenek sunar.

Müşterilerimizi uygun fiyat avantajıyla buluşturmak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. En iyi Ezine peynirini kaliteli ve uygun fiyatla temin etmek isteyenler için ideal bir seçenek sunuyoruz. Sitemizdeki geniş ürün yelpazesi arasından istediğiniz miktarı seçebilir ve kolayca sipariş verebilirsiniz.

Önceki
Sonraki

Yorum yapın

Yorumların yayınlanabilmesi için onaylanması gerektiğini lütfen unutmayın.

Marka:Marka
Örnek ürün başlığı
19.99TL
19.99TL
Marka:Marka
Örnek ürün başlığı
19.99TL
19.99TL
Marka:Marka
Örnek ürün başlığı
19.99TL
19.99TL
Marka:Marka
Örnek ürün başlığı
19.99TL
19.99TL
Marka:Marka
Örnek ürün başlığı
19.99TL
19.99TL
Marka:Marka
Örnek ürün başlığı
19.99TL
19.99TL
Marka:Marka
Örnek ürün başlığı
19.99TL
19.99TL
Marka:Marka
Örnek ürün başlığı
19.99TL
19.99TL
1ile ilgili8

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz

Bu e-posta kaydedildi!

Shop the look

Seçenekleri seçin

Düzenleme Seçeneği
Salih Ağaoğlu Gıda
Stok Bildirimi
şartlar ve koşullar

1. TARAFLAR
İşbu Mesafeli Satış Sözleşmesi ("Sözleşme"); adresi Burhaniye Mah. Kağıtçıbaşı Sok. No: 24 Üsküdar / İstanbul Adres; Salihağaoğlu Gıda Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi ("Satıcı") arasında aşağıda belirtilen hüküm ve şartlar çerçevesinde elektronik ortamda kurulmuştur.
2. TANIMLAR
İnternet Sitesi: satıcıya ’ya ait www.salihagaoglu.com adlı internet sitesini,
Sipariş̧ Veren: Bir mal veya hizmeti Satıcıya ’ya ait www.salihagaoglu.com adlı internet sitesi üzerinden talep eden gerçek ya da tüzel kişiyi,
Alıcı: Bir mal veya hizmeti ticari veya mesleki olmayan amaçlarla edinen, kullanan veya yararlanan gerçek ya da tüzel kişiyi
Sözleşme: SATICI ve ALICI arasında akdedilen işbu Sözleşme’yi, tanımlar
3. KONU
İşbu Sözleşme’nin konusu; Alıcı’nın, Satıcıya ‘ya ait internet sitesi üzerinden elektronik ortamda siparişini verdiği aşağıda nitelikleri ve satış̧ fiyatı belirtilen ürünün satışı ve teslimi ile ilgili olarak 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği hükümleri gereğince Tarafların hak ve yükümlülüklerin belirlenmesidir. Listelenen ve sitede ilan edilen fiyatlar satış̧ fiyatıdır. İlan edilen fiyatlar ve vaatler güncelleme yapılana ve değiştirilene kadar geçerlidir. Süreli olarak ilan edilen fiyatlar ise belirtilen süre sonuna kadar geçerlidir.

4. ALICI'NIN ÖNCEDEN BİLGİLENDİRİLDİĞİ HUSUSLAR
4.1. ALICI, aşağıdaki hususlarda, bu Sözleşme’nin ALICI tarafından İnternet Sitesi'nde kabulü̈ ile kurulmasından ve gerek siparişi, gerek ödeme yükümlülüğü altına girmesinden önce İnternet Sitesi'nin ilgili sayfaları-kısımlarındaki tüm genel-özel açıklamaları incelediğini, okuduğunu, anladığını ve kendisine gerekli bilgilendirmenin yapıldığını kabul eder.

SATICI tarafından uygulanan ALICI bilgileri için geçerli gizlilik, veri kullanımı-işleme ve Alıcı’ya elektronik iletişim kuralları ile Alıcı’nın bu hususlarda
Cayma hakkının bulunduğu durumlarda Ürünleri Satıcıya ‘ya ne şekilde iade edebileceği ve ilgili tüm mali hususlar (iade yolları, masrafı ve Ürün bedelinin iadesi ve iade sırasında, Alıcı tarafından kazanılmış̧/kullanılmış̧ ödül puanları için yapılabilecek indirim ve mahsuplar dahil),
Alıcı’nın İnternet Sitesi’nde zaman zaman uygulanabilecek çeşitli fırsatlara ilişkin yararlanma koşullarının (özelşartlar) detaylarını,
Mahiyetine göre bu Sözleşme ‘de yer alan diğer tüm satış̧ Sartları ile işbu Sözleşme Alıcı tarafından www.salihagaoglu.com internet sitesinde onaylanarak kurulduktan sonra Alıcı’ya elektronik posta ile gönderildiğinden Alıcı tarafından istenen süre ile saklanıp buradan erişilebileceği, Satıcının da üç yıl süre ile nezdinde saklayabileceği.

5. SATICI BİLGİLERİ
Ünvan: Salihağaoğlu Gıda Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi
Adresi: Burhaniye Mah. Kağıtçıbaşı Sok. No: 24 Üsküdar / İstanbul
Vergi No: 741 040 6417
Mersis: 0741040641700015
Telefon: ‎0 216 557 81 39
E-posta adresi: info@salihagaoglu.com

6. ALICI BİLGİLERİ
Teslim Edilecek Kişi
Teslimat Adresi:
Telefon:
E-posta/Kullanıcı Adı:
7. SİPARİŞ VEREN KİŞİ BİLGİLERİ
Adı/Soyadı/Unvanı Adres
Telefon
E-posta/Kullanıcı Adı
7. FATURA BİLGİLERİ
Adı/Soyadı/Unvanı Adres
Telefon
E-posta/Kullanıcı Adı
8. SÖZLEŞME KONUSU ÜRÜN/ÜRÜNLER BİLGİLERİ
8.1. Listelenen ve sitede ilan edilen fiyatlar satış̧ fiyatıdır. İlan edilen fiyatlar ve vaatler güncelleme yapılana ve değiştirilene kadar geçerlidir. Süreli olarak ilan edilen fiyatlar ise belirtilen süre sonuna kadar geçerlidir.
8.2. Sözleşme konusu mal ya da hizmetin tüm vergiler dahil satış̧ fiyatı aşağıdaki tabloda gösterilmiştir.
Ürün Açıklaması Adet Peşin Fiyatı Ara Toplam (KDV Dahil) Toplam TL
Teslimat Adresi
Teslim Edilecek Kişi
Fatura Adresi
Sipariş̧ Tarihi
Teslim Şekli
8.3. Ürün sevkiyat masrafı olan kargo ücreti, diğer her türlü̈ vergi, resmi harç̧ gibi ek ücretler Alıcı tarafından ödenecektir.
9. GENEL HÜKÜMLER
9.1. Alıcı, İnternet Sitesi’nde Sözleşme konusu Ürün’ün temel nitelikleri, satış̧ fiyatı ve ödeme şekli ile teslimata ilişkin ön bilgileri okuyup, bilgi sahibi olduğunu, elektronik ortamda gerekli teyidi verdiğini kabul, beyan ve taahhüt eder.
9.3 Satıcı, Sözleşme konusu ürünü eksiksiz, siparişte belirtilen niteliklere uygun gerekli olan bilgi ve belgeler ile teslim etmeyi, her türlü̈ ayıptan arî olarak yasal mevzuat gereklerine göre sağlam, standartlara uygun bir şekilde işi doğruluk ve dürüstlük esasları dâhilinde ifa etmeyi, hizmet kalitesini koruyup yükseltmeyi, işin ifası sırasında gerekli dikkat ve özeni göstermeyi, ihtiyat ve öngörü ile hareket etmeyi kabul, beyan ve taahhüt eder.

9.4. Alıcı, Sözleşme konusu mal/hizmeti teslim almadan önce muayene edecek; ezik, kırık, ambalajı yırtılmış̧ vb. hasarlı ve ayıplı mal/hizmeti kargo şirketinden teslim almayacaktır. Teslim alınan mal/hizmetin hasarsız ve sağlam olduğu kabul edilecektir. Teslimden sonra mal/hizmetin özenle korunması borcu, ALICI’ya aittir. Cayma hakkı kullanılacaksa mal/hizmet kullanılmamalıdır. Fatura iade edilmelidir.

9.5. ALICI ile sipariş̧ esnasında kullanılan kredi kartı hamilinin aynı kişi olmaması veya ürünün Alıcı’ya tesliminden evvel, siparişte kullanılan kredi kartına ilişkin güvenlik açığı tespit edilmesi halinde, Satıcı, kredi kartı hamiline ilişkin kimlik ve iletişim bilgilerini, siparişte kullanılan kredi kartının bir önceki aya ait ekstresini yahut kart hamilinin bankasından kredi kartının kendisine ait olduğuna ilişkin yazıyı ibraz etmesini Alıcıdan da talep edebilir. Alıcı’nın talebe konu bilgi/belgeleri temin etmesine kadar geçecek sürede sipariş̧ dondurulacak olup, mezkur taleplerin 24 (yirmidir) saat içerisinde karşılanmaması halinde ise Satıcı, siparişi iptal etme hakkını haizdir.
9.6. Alıcı, Satıcıya ‘ya ait internet sitesini hiçbir şekilde genel ahlaka aykırı, başkalarını rahatsız ve taciz edici şekilde, yasalara aykırı bir amaç için, başkalarının maddi ve manevi haklarına tecavüz edecek şekilde kullanamaz. Ayrıca, üye başkalarının hizmetleri kullanmasını önleyici veya zorlaştırıcı faaliyet (spam, virus, truva atı, vb.) işlemlerde bulunamaz.
9.7. İşbu üyelik sözleşmesi içerisinde sayılan maddelerden bir ya da birkaçını ihlal eden üye işbu ihlal nedeniyle cezai ve hukuki olarak şahsen sorumlu olup, SATICI’yı bu ihlallerin hukuki ve cezai sonuçlarından ari tutacaktır. Ayrıca; işbu ihlal nedeniyle, olayın hukuk alanına intikal ettirilmesi halinde, SATICI’nın üyeye karşı üyelik sözleşmesine uyulmamasından dolayı tazminat talebinde bulunma hakkı saklıdır.

this is just a warning
Giriş yapın
Alışveriş Sepeti
0 öğeler